Zalukaj TV! Najlepsza baza w Internecie!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w serwisie Zalukaj, zarejestruj się, a następnie wykup konto VIP.

Zalukaj TV - efilmy Online | Polskie filmy | Filmy i seriale z lektorem

1 godz. Ostre przedmioty

Thriller

33821 wyświetleń
1 godz. 33 min. Nieruchomy poruszyciel

Erotyczny, Thriller

5269 wyświetleń
1 godz. 55 min. Ścieżka strachu

Dramat, Thriller, Gangsterski

9096 wyświetleń
1 godz. 25 min. Noc oczyszczenia

Thriller, Sci-Fi

72704 wyświetleń
2017 Raabta

Thriller, Romans

54 wyświetleń
44 min. Bates Motel

Thriller

31160 wyświetleń
1998 Criminal Minds

Thriller, Akcja

2 wyświetleń
1 godz. 50 min. 88 minut

Thriller

35 221 głosów wyświetleń
1 godz. Line of Duty

Dramat, Thriller

3164 wyświetleń
2 godz. 7 min. Nagi instynkt

Thriller

114143 wyświetleń
1 godz. 27 min. Synalek

Thriller

16903 wyświetleń
1 godz. 39 min. Piąty wymiar

Thriller

23862 wyświetleń
2010 Peacock

Dramat, Thriller

5176 wyświetleń
2019 The Fanatic

Thriller

210 wyświetleń
1 godz. 23 min. Ocalenie

Thriller

1728 wyświetleń
1998 Criminal Minds

Thriller, Akcja

2 wyświetleń
2011 Occupied

Thriller, Psychologiczny

0 wyświetleń
2015 Chapo

Kryminał, Melodramat, Thriller

3 wyświetleń
2019 Corpus Christi

Dramat, Thriller

2 wyświetleń
2010 Król rynsztoka

Thriller, Akcja

241 wyświetleń
1 godz. 36 min. Dla niej wszystko

Dramat, Thriller

8679 wyświetleń
1 godz. 40 min. Pierwsza noc oczyszczenia

Thriller, Sci-Fi

12163 wyświetleń
1 godz. 37 min. Mroczne nieba

Thriller, Sci-Fi

13912 wyświetleń

Jakie są cechy charakterystyczne thrillerów?

Poddając charakterystyce thriller, można powiedzieć, że jest to rodzaj filmu sensacyjnego, który ma wzbudzić w widzach dreszcz emocji. Najlepsze thrillery wykorzystują napięcie, tajemniczość oraz niepewność jako główne elementy akcji. Zwykle fabuła thrillerów skupia się na dążeniu do punktu kulminacyjnego. Szczególne napięcie pojawia się, kiedy główny bohater znajduje się w zagrażającej mu sytuacji, z której nie ma wyjścia. W zależności od podgatunku filmów tego rodzaju fabuła w głównej mierze koncentruje się na obronie czyjegoś życia, danej społeczności, a nawet państwa. Często film thriller ma zaskakujące zakończenie. Thrillery z lektorem jako cel fabuły stawiają rozwikłanie zagadki dotyczącej wyznaczenie zabójcy. Zazwyczaj mordercą okazuje się bohater, którego nikt nie podejrzewałby o dokonanie tych czynów. Twórcą, który znacznie przyczynił się do rozwoju gatunku, jakim jest thriller online za darmo jest niejaki Alfred Hitchcock. Do najsłynniejszych dzieł Hitchcocka należą takie filmy online thrillery jak: "Ptak", "Psychoza", "Urzeczona", "Starsza pani znika", czy też "Okno na podwórze". Początkowo jednak gatunek, jakim jest dreszczowiec pojawiał się tylko i wyłącznie w literaturze, a w szczególności swój rozwój thriller miał od XIX wieku. Prekursorami w tej dziedzinie byli Edgar Allan Poeg oraz Nathaniel Hawthorne.Thriller i jego podgatunki - jakie się wyróżnia?Pierwszym podgatunkiem będzie thriller film lektor komediowy, który doskonale łączy ze sobą elementy humoru oraz napięcia. W ten podgatunek dobrze wpisuje się dzieło "Starsza pani znika". Następny thriller lektor pl to ten konspiracyjny, gdzie główny bohater ma za zadanie stanąć naprzeciw wrogom. Dobrze wpisuje się tu cały film thriller lektor pl "Kod Leonarda da Vinci". Popularny thriller polski lektor to będzie również podgatunek zwierający w sobie elementy kryminału. Najczęściej tego rodzaju film opiera się na aspektach typowo psychologicznych. Głównym motywem w tych filmach są tacy bohaterowie jak seryjni mordercy, gwałciciele, porywacze, czy też psychopaci. Rzadko spotykany natomiast jest erotyczny thriller lektor polski, który jest mieszanką thrillera i erotyki. Dawniej ten podgatunek nie cieszył się zbyt dużym zainteresowaniem wśród widzów, jednak w połowie lat 80. uległo to zmianie. Powstało kilka filmów, które idealnie wpasowują się w tę tematykę. Będzie to między innymi "Żar ciała" oraz "Nagi instynkt". Ciekawy jest także medyczny thriller Zalukaj, gdzie akcja rozgrywa się w środowisku medycznym. Zwykle podejmuje się w tych filmach tematykę obejmującą zagrożenie czyjegoś życia oraz ukazuje się zagadnienia związane ze współczesną medycyną. Dobrym przykładem dla tego podgatunku będzie "Śpiączka".

Dla zainteresowanych polityką świetny może okazać się polityczny thriller lektor pl cały film, który szczegółowo ukazuje tematykę polityczną. W tym miejscu warto polecić kilka filmów, do których zalicza się między innymi "Dzień Szakala", "Autor widmo" oraz "Przeżyć wojnę". Następnie wypada nadmienić psychologiczne thrillery lektor pl cały film, skupiające się na aspektach związanych z postępowaniem bohaterów. Do szczególnie polecanych filmów w tym obrębie wymienia się między innymi takie produkcje jak "Wyspa tajemnic", czy "Zawrót Głowy". W dalszej kolejności wyróżnia się szpiegowski thriller cały film lektor pl, w którym główny bohater jest tajnym agentem. Idealnie w ten podgatunek wpasowują się następujące filmy: "Uprowadzona", "Turysta" i "Osławiona". Ostatnim podgatunkiem będzie thriller fantastyczno-naukowy, który oprócz elementów charakterystycznych dla thrillera posiada te należące do science-fiction. W tym przypadku dobry thriller lektor pl to będzie "Terminator".

Jeśli nie interesują Cię filmy thrillery, możesz sprawdzić listy filmów na Zalukaj jak wykupić konto VIP dowiesz się z odpowiedniej zakładki. Nasze kategorie filmowe zawierają między innymi horror komedia, melodramaty kostiumowe, film akci, ale i również film o podróżach w czasie. Każdy z pewnością znajdzie film, który sprosta jego oczekiwaniom!Jakie thrillery warto obejrzeć?Wśród polecanych thrillerów można między innymi znaleźć film zatytułowany "Siedem". Opowiada o dwóch policjantach, którzy usiłują złapać seryjnego mordercę, który wybiera swoje ofiary wykorzystując specjalny klucz wykorzystujący siedem grzechów głównych. Równie dobry film to będzie "Podziemny krąg", opowiadający historię dwóch mężczyzn, którzy są znudzeni codzienną rutyną. Zakładają więc klub, w którym odbywają się walki bokserskie. Według widzów dobrym filmem jest "Incepcja". Przedstawia on czasy, kiedy technologia umożliwia między innymi wchodzenie w świat snów. Kluczowa rola należy do złodzieja o imieniu Cobb, którego zadaniem jest wszczepienie myśli do śpiącego już umysłu. Następnym filmem, który warto zobaczyć jest "Milczenie owiec". Główne role odgrywają seryjny morderca oraz agentka. Obydwoje łączą siły, by znaleźć przestępcę, który przyczynił się do morderstw ze szczególnym okrucieństwem. Następnym kultowym filmem z tego gatunku jest "Psychoza", o której wspominaliśmy już wcześniej. Przedstawia on historię dziewczyny, która ucieka ze skradzionymi pieniędzmi, zatrzymując się w pensjonacie niejakiego Normana Batesa. Osoby, które uwielbiają oglądać thrillery powinny również obejrzeć film "Wściekłe psy", gdzie kilku złodziei po niezbyt udanym napadzie zdaje sobie sprawę, że wśród nich jest zdrajca, który zdradził ich plan funkcjonariuszom policji.

Na Zalukaj thriller występuje naprawdę obficie, ale i nie tylko, ponieważ dzięki naszej stronie wyszukasz legalne źródła, na których obejrzysz polskie filmy sensacyjne kryminalne, fajne filmy melodramaty, a także filmy sport. Dzięki Zalukaj.tv VIP będziesz mogła/mógł sprawdzić filmy biograficzne, baśnie dla dorosłych oraz filmy historyczne wojenne. Można znaleźć na Zalukaj bajki dla dzieci, darmowe filmy SF i filmy krótkometrażowe.